Kongre Tarihi :08 Nisan 2020 - 09 Nisan 2020
Kongre Yeri :-, İstanbul

Davet Metni

8. Uluslararası İstanbul Akıllı Şebekeler ve Şehirler Kongre ve Fuarı (ICSG İstanbul 2019) 08-09 Nisan 2020 tarihlerinde gerçekleştirilecektir.
ICSG 2020, akıllı şebekeler ve şehirler, akıllı ulaşım sistem araştırmacıları, uygulayıcıları, geliştiricileri ve kullanıcıları için üstün fikirleri ve üst düzey teknoloji ürünlerini tartışmak ve keşfetmek, teknikleri, araçları ve deneyimleri paylaşmak için uluslararası önemli bir toplantıdır.
Kongre T.C.Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı, T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, T.C Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı, IEEE Güç ve Enerji Topluluğu Türkiye Bölümü (IEEE-PES Turkey Chapter), Global Akıllı Şebeke Federasyonu ve Elektrik Dağıtım Hizmetleri Derneği (ELDER) başta olmak üzere çok sayıda kurum ve dernek tarafından desteklenmektedir.
ICSG 2020 Düzenleme komitesi araştırmacıları, yenilikçileri, karar vericileri, uygulayıcıları, geliştiricileri, düzenleyicileri, yatırımcıları, uzmanları, kullanıcıları ve öğrencileri kongreye katılmaya davet etmektedir.
Çok sayıda firmanın ürünlerini sergileyeceği fuarın yanı sıra Akıllı şebekeler & kapsamlı Şehirler, kentsel çevre ve akıllı dönüşüm, ulaşım, yönetim ve finans, dijital dönüşüm başta olmak üzere gelecek nesil şebeke ve şehirlerin panellerde uzmanlarca tartışılacak ve seçkin eğitmenlerce eğitim ve seminerler düzenlenecektir.