Kongre Tarihi :28-29 Kasım 2020
Kongre Yeri :, Online/Çevrimiçi

Davet Metni

Değerli Katılımcılar,
İzmir Demokrasi Üniversitesi tarafından düzenlenen Uluslararası Diş Hekimliği ve Sağlık Kongresi (Izmir Democracy University International Dentistry & Health Congress – IDU-DENT2020)  28-29 Kasım 2020 tarihleri arasında İzmir, Türkiye’de Online olarak gerçekleştirilecektir.
Kongre programı süresince, ulusal ve uluslararası seçkin konuşmacılar, alanlarındaki güncel bilgileri ve öne çıkan yenilikleri aktaracaklardır.
Diş Hekimliği ve sağlık alanlarının farklı disiplinlerini kapsayan içeriğiyle kongre, farklı uzmanlık alanlarında çalışan meslektaşlarımızın bilgi ve deneyimlerini diğer meslektaşlarımızla buluşturmayı amaçlamaktadır. Değerli bilim insanlarını, diş hekimlerini, sağlık çalışanlarını ve öğrencilerimizi akademik çalışmalarını sunmak üzere kongreye davet etmekten memnuniyet duyarız.
Diş Hekimliği ve sağlık ile ilgili alanların farklı disiplinlerinden araştırma ve çalışmalarınızı içeren poster ve sözlü bildiri özetleriniz değerlendirilmeye alınacaktır. Tam metinler, katılımcıların isteğine bağlı olarak bildiri kitabında yer alabilecektir.
Kasım ayında Uluslararası İzmir Demokrasi Üniversitesi Diş Hekimliği ve Sağlık Kongresi- IDU-DENT 2020’de buluşmak dileğiyle.
Saygılarımızla,

Kongre Başkanı
Prof. Dr. Bedriye TUNÇSİPER
ve
Kongre Düzenleme Kurulu


Etkinlik Afişi

Uluslararası İzmir Demokrasi Üniversitesi Diş Hekimliği ve Sağlık Kongresi (IDU-DENT2020) afişi