Kongre Tarihi :4-7 Mart 2020
Kongre Yeri :Royal Seginus Hotel, Lara

Davet Metni

Meslektaşlarım, 
Eczacılık mesleğinin gelişen ve yenilenen yönlerini, bilimsel ve güncel bilgiler doğrultusunda değerlendirerek, mesleğin sorunlarını ve çözüm önerilerini yetkili kurumlara sunarak mesleki gelişmeye katkıda bulunabileceğimiz 7. Ulusal Hastane ve Kurum Eczacıları Kongresi’nin 04-07 Mart 2020 tarihleri arasında Royal Seginus Otel - Lara / Antalya’da gerçekleşeceğini duyurmaktan mutluluk duyuyoruz.
Bu kongrede; kamunun farklı alanlarında görev alan meslektaşlarımızla birlikte, kapsamı ve hizmet alanı genişleyen eczacılık uygulamalarına, meslek hukuku ve özlük haklarına değinerek, sağlık çalışanları ve diğer paydaşlarımızla birlikte tedavinin, kurumsal işleyişin ve faaliyetlerin iyileştirilmesine yönelik çalışmaları hep birlikte tartışacağız.
Eczacılığın değişen ve gelişen yönlerini değerlendireceğimiz 7. Ulusal Hastane ve Kurum Eczacıları Kongresi’nde katlım ve katkılarınızla oluşturduğunuz sevgi, arkadaşlık ve dostluk ortamında sizlerle güzel ve yararlı bir kongre geçirmek ümidiyle yönetim kurulu adına saygı ve sevgiler sunarım.
 
Ecz. Mustafa Gönen
Tüm Kamu Eczacıları Derneği Başkanı


Etkinlik Afişi

7. Ulusal Hastane ve Kurum Eczacıları Kongresi-Tüked 2020 afişi