Kongre Tarihi :25-27 Mart 2021
Kongre Yeri :Lavanta Tepesi Otel ve Spor Tesisleri - Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi, Burdur YOL TARİFİ
Bildiri Gönderim Son Tarih : 12 Şubat 2021
Katılımcı Kaydı Son Tarih : 09 Mart 2021

Davet Metni

Değerli Meslektaşlarımız, VIII. Uluslararası Eğitim Programları ve Öğretim Kongresi (ICCI-EPOK 2021), “Hayat boyu öğrenmede program çalışmaları” ana teması ile Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Eğitim Fakültesi ev sahipliğinde, Eğitim Programları ve Öğretim Derneği (EPÖDER) işbirliğiyle 25-27 Mart 2021 tarihlerinde Burdur’da düzenlenecektir.
Kongre kapsamında, alanında önemli çalışmaları olan çağrılı konuşmacılar bizimle birlikte olacak, dünyada ve Türkiye’de hayat boyu öğrenmede program çalışmaları konularının tartışılacağı paneller ve sözlü bildiriler yer alacaktır. Kongrenin konuları temanın içerdiği çoğulluk gereği, oldukça geniş bir alanı kapsayacak biçimde belirlenmeye çalışılacaktır. Kongrenin örgün ve yaygın eğitimde yer alan öğretim programalarının çağdaş anlayışla geliştirilmesine katkı getirmesi beklenmektedir.
Kongreye bildiri özeti gönderimi, 1 Haziran 2020 tarihinde başlayıp 12 Şubat 2021 tarihine kadar sürecektir. Kabul edilen bildiri özetleri ve tercih eden katılımcıların bildiri tam metinleri, hakem değerlendirme sürecinden geçtikten sonra elektronik olarak yayımlanacaktır.
Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi yerleşkesinde düzenlenecek kongremizde sizleri aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Prof. Dr. Sibel KARAKELLE
Dekan

Prof. Dr. Özcan DEMİREL
Dernek Başkanı


Etkinlik Afişi

8. Uluslararası Eğitim Programları ve Öğretim Kongresi (ICCI-EPOK 2021) afişi