Kongre Tarihi :03 Eylül 2020 - 06 Eylül 2020
Kongre Yeri :Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi, Muğla

Davet Metni

Değerli Meslektaşlarım ve Sevgili Öğrencilerimiz,
 
2002 yılından bu yana her iki yılda bir düzenlenen ve başta analitik kimya alanında çalışmalar yapan tüm akademisyen ve araştırmacılarımız arasında prestijli bir kongre haline gelen Ulusal Analitik Kimya Kongresi’nin onuncusuna 3-6 Eylül 2020 tarihleri arasında Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi ev sahipliği yapacaktır.
 
Ülkemizin dört bir yanında görev yapmakta olan alanında yetkili bilim insanlarının bir araya geldikleri Kongrede, analitik kimya çalışmalarının baharında olan siz sevgili öğrencilerimizin de katılımı paylaşımı artıracaktır. Bu bağlamda karşılaştığımız sıkıntılar, çözüm önerileri, kimya ve ilgili endüstrilerle akademisyen ve öğrencilerimizin ortak paydada buluşturulması gibi ülkemiz açısından önem arz eden konuların tartışıldığı bir kongre almasını hedefliyoruz.
 
Kongreye sunulacak bildirilerin alanında yetkili bilim insanlarınca değerlendirildikten sonra kabul edilecek olması kongrenin bilimsel ayağını da kuvvetlendirecektir. Ülkemizin siz değerli ve seçkin bilim insanlarını düzenleme kurulu adına 10. Ulusal Analitik Kimya Kongresi’ne katılmaya davet ediyorum.
 
3-6 Eylül 2020 tarihinde Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi’nde görüşmek dileğiyle.
 
Sevgi ve Saygılarımla,
 
Dr. Mehmet ÖZTÜRK
Kongre Başkanı