Kongre Tarihi :28-30 Eylül 2020
Kongre Yeri :Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Troia Kültür Merkezi , Çanakkale YOL TARİFİ

Davet Metni

Saygıdeğer Meslektaşlarımız,
Sizleri Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Ebelik Bölümü tarafından 28-30 Eylül 2020 tarihleri arasında Çanakkale' de gerçekleştireceğimiz "7. Uluslararası 11. Ulusal Ebelik Öğrencileri Kongresi" ne davet etmekten büyük onur ve mutluluk duymaktayız.
 “Ebeler, geleceğe yön verir” temalı kongremizde, bilimsel yaklaşım ile güncel gelişmeler doğrultusunda yurt içi ve yurt dışından gelen ebelik mesleğinin değerli üyeleri ve alanlarında uzman konuşmacılar ile ebelik bölümü öğrencilerini  buluşturarak, mesleki deneyim ve bilgileri  paylaşmayı ve ebelik alanına katkı sunmayı amaçlıyoruz.
Ebelik mesleğinin güçlendirilmesi yolunda karşılıklı etkileşim ve iletişimi artırmak, iş birliği içinde olmak, birlikte hareket etmek, bilgi ve tecrübeleri paylaşmak amacıyla düzenlediğimiz kongremizde, çeşitli kurslar, konferanslar, oturumlar, sözel ve poster bildiri sunumlarına yer verilecektir.
Kongremizin bilimsel yönden zengin içeriği ile tüm katılımcıların beklentilerini karşılamasını ve güncel gereksinimlerine cevap verecek nitelikte olmasını hedefliyor, başarılı bir kongre olmasını diliyoruz.
Bir tarafta Çanakkale savaşında destanların yazıldığı Gelibolu, diğer tarafta tarihte birçok medeniyetlere ev sahipliği yapmış, Batı edebiyatı kurucusu Homeros’ a destan yazdırmış dünyaya açılan değeri Troya…, kültürel değerleri ve doğal güzellikleri ile ülkemizin güzel şehirlerinden biri olan Çanakkale’de birlikte olabilmek dileği ile hepinize sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz.
Doç. Dr. Ayten DİNÇ
Kongre Başkanı