Kongre Tarihi :4 Eylül - 6 Temmuz 2019
Kongre Yeri :Yaşar Üniversitesi, İzmir YOL TARİFİ

Davet Metni

İlki Karabük Üniversitesi/Safranbolu’da yurtiçi ve yurtdışı 237 bilim insanının katılımıyla düzenlenmiş olan BOR (Business & Organization Research) adlı uluslararası konferansımızın, ikincisi Yaşar Üniversitesinde ENOVA Projesi’nin desteği ile düzenlenecek olup konferansımıza siz değerli bilim insanlarını davet etmekten büyük bir onur duymaktayız.
Konferansımızın teması, yeni sosyal dinamiklerin bir sonucu olarak her boyutuyla “Girişimcilik ve İnovasyon Yönetimi” dir. İşletme, Ekonomi ve çok disiplinli çalışmalarla sosyal bilimleri de kapsayan konferansımıza devam eden araştırmalarınızı, araştırma bulgularınızı veya tamamlanmış araştırmalarınızı gönderebilirsiniz. Tüm çalışmaların hakemlik sürecinden geçirileceği ve dünyanın önde gelen akademisyenlerini bir araya getirecek olan bu konferans, aynı zamanda güncel bilimsel meseleleri ve işletme yönetimi, kamu yönetimi, finans, yönetim ve organizasyon, örgüt sosyolojisi, sosyal hizmet gibi sosyal bilimler alanlarına ilişkin araştırma metodolojilerinin tartışılmasını sağlayacaktır. Fikirlerin paylaşıldığı ve bilim insanlarının kişisel ağlarını zenginleştireceği bu konferansta sizleri ağırlamaktan mutluluk duyacağız.

Konferansta sunulan bildiriler özet metin ve tam metin olarak konferans e-kitabında yayınlanacak olup ayrıca bilim kurulu tarafından değerlendirildikten sonra seçilen makaleler konferansı destekleyen dergilerde de tam metin olarak yayınlanacaktır.

Konferansın resmi dili Türkçe ve İngilizcedir.

Aşağıdaki alanlarla ilgili çalışma gönderebileceğiniz gibi konferansın temasına uyan ve alanlarda listelenmemiş olan konularda da çalışmalarınızı gönderebilirsiniz.
ALAN 1: Sosyal ve Toplum Çalışmaları
ALAN 2: Kent ve Politik Çalışmalar
ALAN 3: Kültürel ve Küresel Çalışmalar
ALAN 4: Çevresel Çalışmalar
ALAN 5: Örgütsel Çalışmalar
ALAN 6: Eğitim ve İletişim Çalışmaları
ALAN 7: Ekonomi, Finans ve Muhasebe
ALAN 8: İşletme ve Yönetim Çalışmaları
ALAN 9: Teknoloji ve Yenilik İktisadı
ALAN 10: Turizm İşletmeciliği
ALAN 11: Maliye ve Sosyal Hizmet
ALAN 12: Kamu Yönetimi
ALAN 13: Uluslararası İlişkiler
ALAN 14: Ekonometri
ALAN 15: Ticaret Hukuku
ALAN 16: Sayısal Yöntemler
ALAN 17: Genel Alan ( İktisadi ve İdari Bilimler)


Etkinlik Afişi

Business & Organization Research Conference afişi