Kongre Tarihi :28-30 Kasım 2019
Kongre Yeri :Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi, Burdur

Davet Metni

Uluslararası Genç Araştırmacı Öğrenci Kongresi’nin ilkini 28-30 Kasım 2019 tarihleri arasında Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi İstiklal Yerleşkesinde gerçekleştirileceğini duyurmaktan ve sizleri bu bilimsel toplantıya davet etmekten onur duymaktayız.

Kongremizde; Sağlık Bilimleri, Fen Bilimleri, Eğitim Bilimleri, Sosyal Bilimler, Spor Bilimleri, Güzel Sanatlar alanında çeşitli konferans, panel, kurslar düzenlenecek ve sözel/poster bildiriler kabul edilecektir.

“Teke yöresinin başkenti”, tarihi ve doğal güzellikleri ile bezenmiş Akdeniz bölgesinin şirin kenti Burdur’da, genç araştırmacı öğrencilerimizi bir araya getirerek mevcut durum ve sorunların tartışılacağı; güncel bilgiler ile geleceğe dönük çözüm önerilerinin ortaya konulacağı kongremizde sizleri misafir etmeyi amaçlamaktayız.

Uluslararası Genç Araştırmacı Öğrenci Kongresi’nin bilimsel ve sosyal programında yöreye ait köklü bir Yörük folklörünün motiflerini de bulabileceğiniz Burdur ilimizde sizlerin değerli katkıları ile güzel günlerde paylaşmak dileğiyle davet ediyor, saygı ve sevgilerimizi sunuyoruz.
Gülcihan Aybike DİLEK
IYRSC 2019 Kongre Başkan


Etkinlik Afişi

Uluslararası Genç Araştırmacılar Öğrenci Kongresi afişi