Kongre Tarihi :26-30 Mayıs 2021
Kongre Yeri :Sheraton Çeşme Otel ve Kongre Merkezi, İzmir YOL TARİFİ

Davet Metni

Değerli Meslektaşlarımız,
Türkiye Dermatoveneroloji Derneği desteği ile düzenlenen “Ege Dermatoloji Günleri’’nin onbeşincisine 2021 yılında Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Tıp Fakültesi Deri ve Zührevi Hastalıkları Anabilim Dalı olarak ev sahipliği yapacak olmanın gururu ve coşkusu içindeyiz. Dermatolojiye gönül veren tüm katılımcılarımızı bir kez daha mavi ve yeşil renklerin en güzel tonlarının Ege insanı sıcaklığı ile harmanlandığı yöremizin cennet köşelerinden Çeşme’de 26-30 Mayıs 2021 tarihleri arasında Sheraton Çeşme Otel ve Kongre Merkezi’nde ağırlamak bizleri onurlandıracaktır.
Hedefimiz bilimsel ve sosyal içeriği zengin, günümüzde her zamankinden de fazla gereksinim duyduğumuz meslektaşlar arası dayanışma ve birliktelik duygusunu tattıracak bir etkinlik yaşatabilmektedir. Geliniz hep birlikte Çeşme’de bilim ve dostluk rüzgarı estirelim!
Bilimsel programımızda hem dermatoloji dünyasına yeni adım atan genç meslektaşlarımıza hem de bu yolda yıllarca emek vermiş olan deneyimli dermatologlara yönelik sunumlar hedefledik. Ana konularımız akne, atopik dermatit ve diğer allerjik deri hastalıkları, psoriasis, saç ve tırnak hastalıkları, deri yaşlanması, kozmetoloji, girişimsel dermatoloji, fototerapi ve lazer uygulamaları dermatoonkoloji, otoimmun dermatozlar, veneroloji, enfeksiyoz dermatozlar, dermatolojide yeni ilaçlar ve endikasyon dışı kullanımlardır.
Gelenekselleşen Ege Dermatoloji Günlerimize katılımınız ve katkılarınızı bekliyor, sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz.
Prof. Dr. Ekin ŞAVK
Kongre Başkanı
Prof. Dr. Ali Tahsin GÜNEŞ
Türkiye Dermatoveneroloji Derneği Başkanı