Kongre Tarihi :10-13 Eylül 2020
Kongre Yeri :Acıbadem Mehmet Ali Aydınlar Üniversitesi, İstanbul YOL TARİFİ
Web Adresi :

Davet Metni

Değerli Meslektaşlarımız
Sağlıklı yaşamın temel bileşeni olan yeterli ve dengeli beslenmenin, hastalıkların önlenmesi ve tedavisindeki yeri tartışılmazdır. Bu bağlamda, hızla gelişen ve değişen bilim, yeni kavram ve tedavi yöntemlerinin gelişmesine olanak sağlamaktadır. Bu nedenle bu yıl "9. Ulusal Sağlıklı Yaşam Kongresi" nin ana temaları "Kardiyoloji Diyetisyenliği, Gastroenteroloji Diyetisyenliği, Ağırlık Yönetiminde Güncel Yaklaşımlar ve Hastalıkta & Sağlıkta Bağırsak Mikrobiyotası" olarak belirlenmiştir.

Konge kapsamında "3. ProbioCLASS -  Beslenme & Prebiyotik & Probiyotik Bahar Okulu"nu gerçekleştiriyor olacağız. Bağırsak mikrobiyotasının şekillenmesinde büyük öneme sahip prebiyotikler, probiyotikler ve diyet örüntüsü hakkında güncel bilgileri irdeliyor olacağız.

Tüm bu konularla Nisan ayında sizlerle bir arada olabilmenin heyecanını yaşıyoruz. Acıbadem Üniversitesi, Sağlık Bilimleri Fakültesi, Beslenme ve Diyetetik Bölümü olarak organize ettiğimiz “ 9. Ulusal Sağlıklı Yaşam Kongresi”, 10-13 Eylül 2020 tarihleri arasında İstanbul’da Acıbadem Mehmet Ali Aydınlar Üniversitesi Konferans Salonu’nda yapılacaktır.

Beslenme ve Diyetetik alanı ile ilgili güncel konuların yer alacağı, katılımlarınızla değer bulacak ve zenginleşecek "9. Ulusal Sağlıklı Yaşam Kongresi" nde birlikte olabilmek dileğiyle.

Saygılarımızla