Kongre Tarihi :22-24 Ekim 2020
Kongre Yeri :, Online/Çevrimiçi

Davet Metni

Değerli Katılımcılar
22 – 24 Ekim 2020 tarihleri arasında gerçekleşecek olan IV. International Applied Social Sciences Congress (C-IASOS – 2020) kongresinde sizleri ağırlayacak olmaktan dolayı mutluluk duyuyoruz. Kongre Malta Üniversitesi, Balıkesir Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi ve Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Kuşadası Turizm Fakültesi işbirliği gerçekleştirilecektir.
Kongre dili Türkçe ve İngilizce’dir. Ancak Kongre kitabı İngilizce olacaktır.
“Sürdürülebilir Bir Gelecek İçin Uygulanabilir Bilgi” teması ile gerçekleşecek kongremizin temel amacı, Sosyal ve Beşeri Bilimler, Eğitim Bilimleri, Spor Bilimleri, Güzel Sanatlar, Doğa Bilimleri ve Mühendislik alanlarındaki bilimsel çalışma, uygulama ve deneyimlerin paylaşılmasına, geliştirilmesine ve yeni perspektiflerin oluşmasına aracılık ederek medeniyetimizin gelişmesine katkıda bulunmaktır.
Siz değerli bilim insanlarını 22 – 24 Ekim 2020 tarihleri arasında IV. International Applied Social Sciences Congress (C-IASOS – 2020) kongresinde görmekten mutluluk duyacağımızı belirtir, çalışmalarınızda kolaylıklar dileriz.
Saygılarımızla
C-IASOS Kongre Düzenleme Kurulu


Etkinlik Afişi

 IV. International Applied Social Sciences Congress (C-IASOS – 2020) afişi