Kongre Tarihi :23-25 Ocak 2019
Kongre Yeri :Century Park Hotel, Bangkok
Web Adresi :

Davet Metni

Uluslararası Sosyal Bilimler Kongresi’nde Spor, Kültür, Eğitim alanında nitelik açısından bilim ve kültür alanında çalışma yürüten akademisyen, araştırmacı ve bilim insanlarının çalışmalarına üst düzeyde katkı sağlamak, sosyal bilimlerin bütün alanlarında çalışma ortamı oluşturabilmek hedeflenmektedir. Kongremiz sosyal bilimlerin her alanındaki sorunlar, gelişim ve değişimler ile ilgili bir çalışma ortamı oluşturmayı önemsemektedir. Bu bağlamda sizleri sosyal bilimler alanında değişimleri, dönüşümleri, ilerlemeleri ve yenilikleri bilimsel bir platformda tartışarak akademik ve bilim camiasına katkı sunmaya davet ediyoruz.

Kongre kapsamında uluslararası karma Güzel Sanatların bütün dallarıyla ilgili sergi düzenlenecektir. Kongreye sergi çalışması gönderen katılımcıların çalışmaları Seçici Kurul tarafından değerlendirilecektir. Kabul edilen çalışmalar kongrenin yapıldığı zaman süresince sergilenecektir. Sergilenen çalışmalar için e-katalog hazırlanacaktır. Kongreye sanatsal çalışma ile katılarak eserlerini göndermek isteyen katılımcılar (buraya tıklayarak) gönderebilirler.

Uluslararası Sosyal Bilimler Kongresi bünyesinde Poster sunumlara yer verilecektir. Poster sunum hazırlama kuralları için (tıklayınız.)

Kongremize sosyal bilimler alanında çalışma yapan yurt içinden ve yurtdışından bütün bilim insanları, araştırmacılar ve kurumlar davetlidir. Tayland’ın tarihi, kültürel, ekonomik ve eğlence başkenti Bangkok’ta gerçekleşecek bu etkinlik ile dünyanın farklı bölgelerinde çalışan akademisyen ve araştırmacıların ortak bir zeminde buluşmaları en büyük dileğimizdir. Katılımcıların Thailand’ın egzotik ortamında kendilerine önemli kazanımlar elde edeceği bir kongre olmasını dileriz.

23-25 Ocak 2019 tarihlerinde Bangkok/Thailand’da buluşmak ümidiyle.Etkinlik Afişi

3. Uluslararası Sosyal Bilimler Kongresi afişi