Kongre Tarihi :25-28 Ekim 2018
Kongre Yeri :, Antalya

Davet Metni

Değerli Bilişimciler,

Bilişimin kaldıraç etkisinden faydalanarak vatandaşlarımıza daha kaliteli, hızlı, doğru ve güvenli hizmet vermek için çalışan tüm bilişimcilerin buluşma adresi olan Kamu Bilişimcileri Derneği'nin her yıl düzenlemekte olduğu Kamu Bilişim Zirvesi bu yıl 25-28 Ekim 2018 tarihlerinde gerçekleştirilecektir.

Zirvede kamu bilişim projeleri tüm boyutlarıyla ele alınacak ve bilişimcilerin bu projelerle ilgili beklentileri ve katkılarının alınması sağlanacaktır. Bunun yanı sıra “Bilişimle Potansiyelini Keşfet” başlığı altında kamuda gerçekleştirilen bilişim projelerinin poster sunumları sergilenecek, yapılacak sözlü sunumlarla da deneyimler paylaşılacaktır. Aynı zamanda etkili bir sosyal paylaşım ortamı olma görevini de yerine getiren etkinliğe, geçmiş yıllarda olduğu gibi bu yılda beş yüzden fazla bilişimcinin katılması beklenmektedir.

Siz değerli Kamu Bilişim Yönetici ve Uzmanlarının “3. Kamu Bilişim Zirvesi”ne katkı ve katılımının çok önemli olduğunu düşünüyor ve birlikte olmaktan memnuniyet duyacağımızı belirtmek istiyoruz.

Zirvede Buluşmak Dileğiyle,

Saygılarımızla, Kamu Bilişimcileri Derneği