Kongre Tarihi :10-13 Mart 2019
Kongre Yeri :Karinna Otel Uludağ , Bursa YOL TARİFİ

Davet Metni

Değerli Meslektaşlarımız,

10. Uludağ Dermatokozmetoloji Günleri’ nin 10 - 13 Mart 2019 tarihleri arasında önceki yıllarda olduğu gibi Uludağ’da gerçekleştirilecektir. Dokuz kez gerçekleştirilen bu sempozyuma sizleri tekrar davet etmekten büyük mutluluk duymaktayız.

Bu yıl yine dermatokozmetoloji alanındaki gelişmeleri birlikte değerlendirmek için ülkemizin seçkin üniversitelerinin tıp fakültelerinden çok değerli bilim insanlarını bilgilerini bizimle paylaşmaları için davet edeceğiz. Sempozyumda doyurucu bir bilimsel program sunabilmek amacıyla çalışmalarımıza başlamış bulunmaktayız.

Türkiye’ de dermatokozmetoloji alanında ilk kez uygulamalı kursların düzenlendiği, geleneksel hale gelen ve her organizasyonda önemli sayıda katılımcı ve sponsor firma ile gerçekleştirdiğimiz sempozyumumuzun, ülkemizin geniş katılım sağlanan önemli sempozyumları arasında yer alması bizi daha çok heyecanlandırmakta ve sorumluluğumuzu arttırmaktadır.

Düzenleme kurulu olarak, geçen sempozyumlarda olduğu gibi değerli katılımlarınızı bekliyor, sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz.

Prof. Dr. Şükran Tunalı
Eş Başkan

Prof. Dr. Hayriye Sarıcaoğlu
Eş Başkan


Etkinlik Afişi

10. Uludağ Dermokozmetoloji Günleri  afişi