Kongre Tarihi :9-12 Eylül 2020
Kongre Yeri :Akgün Elazığ Otel , Elazığ YOL TARİFİ

Davet Metni

Değerli Meslektaşlarımız,
Sizleri 9-12 Eylül 2020 tarihleri arasında Elazığ Akgün Otelde düzenlenecek olan 13. Ulusal Çocuk Gastroenteroloji, Hepatoloji ve Beslenme Kongresine davet etmekten onur ve mutluluk duyuyoruz.
Kongremiz mesleki ve bilimsel açıdan son gelişmelerin paylaşılması ve tartışılması için bu alana gönül veren dostlarımızı bir araya getiren önemli bir platform olacaktır.
Bu kongrede Çocuk Gastroenteroloji camiası, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanları, Aile Hekimleri, Diyetisyenler, Çocuk Gastroenteroloji Hemşireleri ve gastroenteroloji, hepatoloji ve beslenme ile ilgili ürün ve hizmet sağlayıcıları arasında iletişim için ideal bir ortam sağlayacaktır.
Kongrenin bilimsel programında; ülkemizden ve yurt dışından bilim insanlarının katkıları ile gerçekleşecek konferanslar, paneller ve serbest bildirilerin yanı sıra kongrenin ilk günü Çocuk Gastroenteroloji ve Çocuk Uzmanlarının yararlanabileceği kurs /kurslar yer alacaktır.
Kongremizin önceki yıllarda yakalamış olduğu başarıları yüksek bir katılım oranı ve zengin bir bilimsel içerik ile sürdürmesinin yanında sosyal açıdan da doyurucu olabilmesi en önemli hedeflerimiz arasındadır. Amacımız çocuk sağlığı ve hastalıkları ile ilgilenen tüm disiplinlerin katılımını sağlayacak ortamı sağlamaktır.
Kongrenin son günü arzu edildiği takdirde tarihi Harput turu ve Keban gezisi düzenlenecektir.
Her geçen yıl Çocuk Gastroenteroloji, Hepatoloji ve Beslenme ailemiz giderek büyümekte ve gelişmektedir.  Katılımınız ve bilimsel katkılarınız sayesinde bu kongremizin de başarılı bir şekilde geçeceği inancı ile sizleri 13. Ulusal Çocuk Gastroenteroloji, Hepatoloji ve Beslenme Kongresi için Elazığ’a bekliyoruz.
Saygılarımızla
 
Prof. Dr. Yaşar DOĞAN                       Prof. Dr. Mukadder Ayşe SELİMOĞLU
Kongre Başkanı                                    TÇGHBD Başkanı