Kongre Tarihi :17-20 Ekim 2019
Kongre Yeri :Titanic Deluxe Belek, Antalya YOL TARİFİ

Davet Metni


Değerli Meslektaşlarım,
XV. Ulusal Meme Hastalıkları Kongresi 17-20 Ekim 2019 tarihleri arasında Titanic Deluxe Otel, Antalya’da düzenlenecektir. Selim ve malign meme hastalıklarının tanı ve tedavisi ile ilgili olan genel cerrahi, radyoloji, medikal onkoloji, patoloji, radyoterapi, fizik tedavi, nükleer tıp, psikiyatri uzmanları, aile hekimleri ve hasta derneklerini bir araya getireceğimiz bu çok geniş kapsamlı kongremizde sizlere meme hastalıkları konusundaki tüm yenilikleri ulaştırmaya ve bilgilerinizi yenilemeye çalışacağız.
Kongremiz 4 gün devam edecek olup, ilk gününde farklı disiplinler için eğitim kursları düzenlenecek, sertifikasyonlu bu kurslara katılacak olanlara görsel ve sözlü bilgiler verilecektir. Kurslardan sonraki programımızda özellikle meme kanserinin kişiye özel tedavisi üzerinde durulacak, yeni kemoterapötik ilaçlar, bunlar için yapılan klinik çalışmalar ve sonuçları tartışılacaktır.
Kongremize çok değerli klinik çalışmaları olan, uluslararası alanda çok iyi tanınan meslektaşlarımız davet edilecek ve çok sayıda panel ve konferanslarda görev alacaklardır.
Çok geniş bir ulusal katılımın yanında komşu ülkelerimizden meslektaşlarımızın da davet edileceği kongremizde simültane İngilizce çeviri yapılacaktır.
Daha önce düzenlemiş olduğumuz ve yüksek sayıda katılımcı sayısına ulaştığımız kongrelerdeki deneyimlerimize de bakarak, sizlerle birlikte çok katılımlı ve bilimsel içeriği üst düzeyde bir bilimsel kongre düzenleyeceğimize inanıyor, katılımınızı bekliyoruz.
Saygılarımızla,

Prof. Dr. Vahit Özmen
Kongre Başkanı
Kongre Düzenleme kurulu Adına


Etkinlik Afişi

15. Ulusal Meme Hastalıkları Kongresi afişi