Kongre Tarihi :28 Ekim - 1 Kasım 2020
Kongre Yeri :Kaya Palazzo Golf Resort, Antalya YOL TARİFİ

Davet Metni


Sizinle beraber geçmişden bugüne gelene kadar ülkemizin Kadın Doğum alanında en büyük ve kendi alanında bilimsel ve sosyal program anlamında en zengin 18. Ulusal Jinekoloji ve Obstetrik kongresini bu sene yeni tarihimiz 28 Ekim - 1 Kasım 2020’de sizlerin katılımı ile Türkiye’nin en gözde turizm şehri Antalya’da Kaya Palazzo Golf Resort'da sizlerin katılımı ile gerçekleştireceğiz.
Geçen sene düzenlediğimiz 17. Ulusal kongremizin siz değerli katılımcılarımızın, 2000 kişiyi aşan katılımı ile çok başarılı bir kongre düzenledik.Bu sene yine sizlerin çok yüksek ilgisini beklediğimiz kongremizin obstetrik ve jinekoloji alanında görev alan tüm meslektaşlarımızla birlikte uzmanlık alanımızla ilgili son gelişmeleri paylaşmak ve tartışmak adına kaçılmayacak bir fırsat olacaktır. Ayrıca, kongremizde tüm dünyadan ve ülkemizden bilgi ve birikimlerini paylaşmak üzere bir araya gelen seçkin konuşmacıların yer aldığı üst düzey bir bilimsel program yapacağız.
Sevgili Meslektaşlarım, Kongremiz sizlerin değerli katılımlarıyla anlam kazanmakta ve amacına ulaşmaktadır. Kongremize göndereceğiniz bilimsel çalışmalarınız, bilimsel tartışmalarda katkılarınız ve sosyal ortamlardaki varlığınızla Kongremize renk katacaksınız.
Antalya’da Cumhuriyetimizin ilanının 97. yılını sevgi arkadaşlık ve dostluk ortamında sizlerle birlikte büyük bir çoşku içinde kutlayacağız.

Prof. Dr. Ateş Karateke
Kongre ve TJOD Başkanı


Etkinlik Afişi

18. Ulusal Jinekoloji ve Obstetrik Kongresi-TJOD 2020 afişi