Kongre Tarihi :25-28 Nisan 2019
Kongre Yeri :Sheraton Grand Hotel, Adana YOL TARİFİ
Web Adresi :

Davet Metni

Değerli Meslektaşlarım,

Sizleri, 18. Uluslararası Doğu Akdeniz Aile Hekimliği Kongresi DAAHK 2019‘a davet etmekten mutluluk duymaktayız. Her geçen yıl giderek artan ilgi odağı olan DAAHK 2019’ın tema’sı “Aile Hekimliğinde Sürdürülebilir Sağlık Hedefleri” olarak belirlendi.

Aile hekimlerinin klinik yaklaşımları biyopsikososyal, kültürel ve varoluşsal boyutta ele almaları gibi disiplin olarak aile hekimliğinin bireyselleştirilmiş bakım vurgusuna inovasyon ile sağlıklı yeni bir gelecek kavramını irdelemek birinci basamak ruhu içinde, her bir bireyin kendine özgü ve tek olduğunu desteklemesiyle hekimlere, hastalarının iyileşmelerinde özerkliklerine saygı duyarak destekleyici yaklaşım kurabilmeleri için “sağlıklı bir gelecek”  kurmasına rehberlik eder. Varoluşsal sorunları anlayan “iyileştirici” bir ilişkide bu kaygılar her bir bireyin gelişimini ve özünü anlamanın önemli parçalardır.

Aile Hekimliğinde sürdürülebilir sağlık hedeflerini sizlerle, 25 -28 Nisan 2019 tarihlerinde Sheraton Grand Otel – Adana’da portakal çiçeklerinin kokusu eşliğinde zengin bir bilimsel program çerçevesinde, saygın uluslararası ve ulusal konuşmacıları dinlemek, sözel ve poster bildirileri sunmak, bilgi ve becerilerimizi güncellemek, fikir ve deneyim paylaşımında bulunmak, bilimsel işbirliği fırsatları yaratmak, yeni meslektaşlarla tanışmak ve eski dostlarla hasret gidermek üzere buluşacağız.

Sizleri, Düzenleme Kurulu adına, Akdeniz’in incisi Adana’ya davet ediyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Prof. Dr. Ersin AKPINAR
DAAHK2019 Başkanı