Kongre Tarihi :7-9 Mart 2019
Kongre Yeri :Paloma Foresta Resort & SPA, Antalya YOL TARİFİ

Davet Metni

Değerli meslektaşlarımız,

Meme Cerrahisi Derneği tarafından düzenlenen 2. Ulusal Meme Cerrahisi Kongresi'nin 7-9 Mart 2019 tarihinde Antalya’da gerçekleştirileceğini duyurmanın memnuniyeti içerisindeyiz.

2017 yılında meslektaşlarımızın yoğun ilgisi ve katılımı ile meme cerrahisi alanında ilk olma özelliğini taşıyan ve genel cerrahların günlük pratiklerinde meme kanserinden daha sık olarak karşılaştıkları ‘Selim Meme Hastalıkları’ ile ilgili güncel bilgilerin ve deneyimlerin paylaşıldığı 1. Ulusal Meme Cerrahisi Kongresini hayata geçirmiştik. Sizlerden aldığımız olumlu geri bildirimlerin, destekleyici yaklaşımların ve motive edici eleştirilerin ışığı altında büyük bir heyecan, gayret ve şevkle ikinci kongremizin hazırlıklarına başladık.

Ulusal Meme Cerrahisi Derneği Yönetim Kurulu ve Kongre Düzenleme Kurulu, ikinci kongrenin ana temasının ‘Meme Kanseri Cerrahisinin Yönetimi – Tanıdan Tedaviye Hasta Serüveni’ olmasında görüş birliğine varmıştır. Meme kanserinde tanıdan tedaviye giden süreçteki hasta yönetim tarzının modern çağın gereklerine göre tartışılacağı ve multidisipliner ekip anlayışı içerisinde hasta odaklı yaklaşım şeklinin avantajlarının tüm branşlar açısından değerlendirileceği bir kongre planlamanın çabası içerisindeyiz.

Meme cerrahisi, rekonstrüktif cerrahi, medikal onkoloji, radyasyon onkolojisi, radyoloji ve patolojinin ana konularının klinik pratiğe yansımalarının yanında, tartışmalı konuların da en son güncel bilgiler ve mevcut kanıtlarla açıklığa kavuşturulmaya çalışılacağı, kongreye katılan meslektaşlarımızın deneyimlerini rahatlıkla aktarabileceği interaktif panellerin yer aldığı bir platformu sizlere sunmak için gayret göstermekteyiz.

Bilimsel programımızın yanında meslektaşlarımızın yoğun ilgi gösterdiği kursların da kongremizde yer alması için planlarımızı yapmaya başladık.

Değerli meslektaşlarımız,

2. Ulusal Meme Cerrahisi Kongresi’nin tarihini 7-9 Mart 2019 olarak lütfen ajandalarınıza kaydediniz. Katılımınız bizleri mutlu edecektir.

Kongremize renk katacaksınız.

Saygılarımla


 Prof. Dr. Abut KEBUDİ
2. Ulusal Meme Cerrahisi Kongresi Başkanı


Etkinlik Afişi

2. Ulusal Meme Cerrahisi Kongresi afişi