Kongre Tarihi :13-16 Mart 2019
Kongre Yeri :Gloria Golf Resort, Antalya YOL TARİFİ

Davet Metni

Klinik Mikrobiyoloji ve İnfeksiyon Hastalıkları’na emek ve gönül veren değerli insanlar. Sizleri, XX. Türk Klinik Mikrobiyoloji ve İnfeksiyon Hastalıkları Kongresi (Klimik 2019)’a davet etmekten büyük bir mutluluk ve heyecan duyuyoruz. Mutluyuz, çünkü köklü uzmanlık derneğimiz Türk Klinik Mikrobiyoloji ve İnfeksiyon Hastalıkları (KLİMİK) Derneğinin 32 yıllık birikimini sizlere yansıtacağız. Heyecanlıyız, çünkü hem bilimsel hem sosyal ve kültürel anlamda hep birlikte, sizlerle dolu dolu bir paylaşım yaşayacağız.
Bu kongrede hedefimizi;  bilimsel olarak tüm güncel gelişmeleri yetkin insanlardan izleyip bilgilerimizi güncellemek, sahada yaşanan sorunları paylaşıp ortak akıl ile çözümleri oluşturmak, genç meslektaşlarımızın bilimsel heyecanlarını paylaşmak ve çoğaltmak olarak kurguladık. Bu yüzden, hem her türlü öneri ve katkınız ve hem de kongre katılımınız bizim için son derece önem taşıyor.
Kongremiz Gloria Golf Resort Hotel, Antalya’da 13-16 Mart 2019 tarihlerinde gerçekleştirilecektir. Kongreyle ilgili tüm paylaşımı http://www.klimik.org.tr/klimik2019/  adresinden ya da Yönetim Kurulu ve Düzenleme Kurulu üyelerine ulaşarak iletebilirsiniz. Ayrıca, KLİMİK Derneği Seçimli Olağan Genel Kurulunun da kongremizde gerçekleşeceğini hatırlatmak isterim.
Bu heyecanımızı paylaşmanızı, bize katılmanızı, uzmanlık derneği olarak 32 yıldır yapılanların ışığında daha da iyi bir uzmanlık derneği olabilmenin yollarını bizimle paylaşmanızı ve özellikle kongreye katılımınızı bekliyor saygılar sunuyoruz.   
Düzenleme Kurulu adına
Klimik 2019 Kongre Başkanı
Prof. Dr. Gökhan AYGÜN