Kongre Tarihi :10-12 Ocak 2019
Kongre Yeri :Radisson Blu Hotel (ÇEŞME), İzmir YOL TARİFİ

Davet Metni

Değerli Meslektaşlarımız,

Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon ve Ortopedi ve Travmatoloji uzmanlık alanları olarak ortak dil oluşturmak amacıyla yürüttüğümüz toplantılarımızın beşincisinin duyurusunu sizlere paylaşmanın heyecanını yaşıyoruz. Artık geleneksel olan toplantılarımızın beşincisini bir kongre ile taçlandırmayı planladık.
10-12 Ocak 2019 tarihleri arasında Türkiye Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Uzman Hekimler Derneği İzmir Şubesi adına Dokuz Eylül Üniversitesi FTR ve Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalları’nca V. Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Ortopedi ve Travmatoloji Kongresi düzenlenecektir. Kongremiz, Olgu Temelli İnteraktif Eğitim Kursları ve panellerle desteklenecektir.
Bu kongrede kapsamlı bir yaklaşımla omuz, el, diz, omurga bölgelerinin sık görülen kas iskelet sistemi sorunları, serebral palsi, doğumsal brakial pleksus yaralanmaları, periferik sinir sorunları, osteoporoz, nöropatik ağrı ve osteoartrit gibi konular ele alınacaktır. Hasta değerlendirmesi, tedavi yöntemleri ve takip süreçleri interaktif ve multidisipliner bir şekilde tartışılacaktır.
10-12 Ocak 2019 tarihleri arasında düzenleyeceğimiz V. Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Ortopedi ve Travmatoloji Kongre’sinde sizlerle birlikte olmayı diliyor, hepinize en derin saygılarımızı sunuyoruz.


Organizasyon Komitesi Adına,
Prof. Dr. Özlem EL
Kongre Başkanı 
Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fak. 
Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Anabilim Dalı


Prof. Dr. Can KOŞAY
Kongre Başkanı 
Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fak. 
Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalı