Kongre Tarihi :15-18 Ekim 2020
Kongre Yeri :Labranda Mares Marmaris Otel, Muğla YOL TARİFİ

Davet Metni

Saygıdeğer Meslektaşlarımız,
Her iki yılda bir düzenlenen Ulusal Akciğer Kanseri Kongre’mizin 9. ’sunu 15-18 Ekim 2020 tarihlerinde Labranda Mares Marmaris Otel’de gerçekleştireceğiz.
TAKD ve TGCD tarafından ortak düzenlenecek kongrede, multidisipliner, geniş bir katılımla, bilimsel, sosyal yönden zengin bir etkinlik amaçlıyoruz.
Birlikte olmaktan keyif alacağınız yerli ve yabancı bilim insanlarının katkıları ile akciğer kanseri başta olmak üzere, torasik patolojilerin tartışılacağı bilimsel programla karşınızda olunacaktır.
Kongrenin ana teması teknoloji ile birlikte karşımıza gelen “yeni teşhis ve tedavi yöntemlerinin hastalara en iyi şekilde uygulanması” üzerine odaklanacaktır.
Akciğer kanserinde tedavi önlem almak ile başlar. Önleyici tıbbın önemi, tarama programları, hastalarla iletişim ve örneklerle kanserli hastaya yaklaşımın yer aldığı konular tartışılacaktır.
Güncel bilgilerin her çeşit oturum ve sunum teknikleri yanında, katılımcıların aktif olarak katkı sağlayacakları interaktif oturumlar ile sunmayı planlıyoruz. Seçilmiş bildirilere, oturumlar içinde yer vererek ve sunarak kongrenin bilimsel ve ilgi düzeyini arttırmayı hedeflemekteyiz.
Global ölçekte çağımızın en önemli problemlerinden biri olan akciğer kanseri ile iç içe olan her daldaki hekimlerimizi kongremize davet ediyor ve bekliyoruz.
Nitelikli, zengin bilimsel program, güzel ve birlikte olmamızı kolaylaştıracak bir sosyal program eşliğinde sizleri aramızda görmekten büyük mutluluk duyacağımızı belirtir, sevgi ve saygılarımızı sunarız.
15-18 Ekim 2020’de Marmaris’te görüşmek dileğiyle.
 
Dr. Erdem Göker
Kongre Başkanı

Dr. Hakan Kutlay
Kongre Başkanı


Etkinlik Afişi

9. Ulusal Akciğer Kanseri Kongresi afişi