Kongre Tarihi :30 Kasım - 3 Aralık 2020
Kongre Yeri :Merit Crystal Cove Hotel, Girne YOL TARİFİ

Davet Metni

Değerli Meslektaşlarımız,

Türkiye’de 15. yılına giren aile hekimliği, dünya üzerinde ve ülkemizde yediden yetmişe her aile bireyini kapsayıcı bir bilim dalı olarak yıllar geçtikçe önem kazanmaktadır. Biz de güney illeri olarak düzenleyeceğimiz "Ulusal Güney Aile Hekimliği Kongresi" ile bilimin ışığını ve samimiyetimizin sıcaklığını bir güneş gibi size yansıtmak amacıyla 30 Kasım - 3 Aralık 2020 tarihleri arasında Kıbrıs Merit Crystal Cove Hotel / Girne’de gerçekleştireceğimiz "GAHKON 2020"de bir arada olmak isteriz.

Kongrenin güçlü bilimsel içeriğini oluştururken; konferans, panel, poster, tartışmalı oturumlar, bildiriler ve aile hekimlerinin gelişimine yönelik farklı alanlarda kurslara da yer veriyor olacağız.

Alanında önde gelen akademisyenlerin bulunduğu ve içeriği aile hekimlerinin emeği ile hazırlanan GAHEKON 2020'de sizleri de aramızda görmekten sevinç duyacağız.

Tüm aile hekimlerinin bir arada olacağı, tamamen sahaya dönük deneyimlerimizi, zorluklarımızı ve başarılarımızı paylaşacağımız, bilimsel ve sosyal yönlerimizi ön plana çıkaracağımız kongremizde buluşmanın heyecanını şimdiden hissederken; sizlerle bir arada olmayı ümit ediyor, sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz.

Saygılarımızla,


Dr. Hacı Yusuf Eryazgan
Kongre BaşkanıDr. Kadir Can Tuncel
Kongre Genel Sekreteri


Etkinlik Afişi

Ulusal Güney Aile Hekimliği Kongresi 2020 afişi