Kongre Tarihi :21-24 Şubat 2019
Kongre Yeri :Adalya Elite Lara, Antalya YOL TARİFİ

Davet Metni

Değerli Meslektaşlarım;

Cerrahi ve Sterilizasyon Hemşireleri Derneği ve Enfeksiyon Kontrol Hemşireleri Derneği’ nin 21-24 Şubat 2019 tarihinde Antalya’da düzenleyeceği Uluslararası Cerrahi Ameliyathane, Sterilizasyon ve Enfeksiyon Kontrol Hemşireliği Kongresine sizleri; bilime katkıda bulunma ve mesleki sosyalleşme adına davet etmekten onur ve mutluluk duyarız.
Cerrahi ve Sterilizasyon Hemşireleri Derneği ve Enfeksiyon Kontrol Hemşireleri Derneği’nin birincisini düzenleyeceği ‘’Sağlık profesyonelleri ile güvenli yolculuk’’ temalı kongremiz için hep birlikte Antalya’da buluşacağız. Alanlarında uzman değerli hocalarımızla güncel bilgileri paylaşma, tartışma fırsatı bulacağımız kongremizin katılımınızla daha verimli ve yararlı olacağına inanıyoruz.  Düzenleyeceğimiz kongrede amacımız; tüm meslektaşlarımızla aynı çatı altında buluşmak, akademik anlamda çıtayı yükseltmek ve birbirimizle paylaşımlarda bulunmaktır.
Günümüzde Hemşirelik alanındaki teknolojik gelişmeler, kanıta dayalı uygulamalar, alan tecrübesi ve hemşirelikte hasta bakımının geliştirilmesi giderek ivme kazanmaktadır. Bu bağlamda alan tecrübelerinizi, bildirilerinizi ve görsel sunumlarınızı bizlerle paylaşmanız en büyük temennimizdir.
Mesleğe katkı sağlamak isteyen tüm meslektaşlarımızı kongremizde ağırlamaktan mutluluk duyacağız.
Kongrede görüşmek dileğiyle sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz.
 
Düzenleme Kurulu Adına

Muhdedir CANER
Cerrahi ve Sterilizasyon Hemşireleri Derneği Başkanı


Mahperi KAVAK
Enfeksiyon Kontrol Hemşireleri Derneği Başkanı