Kongre Tarihi :04 Aralık 2019 - 06 Aralık 2019
Kongre Yeri :Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi, Antalya

Davet Metni

Değerli Meslektaşlarımız,

 

Sizleri  4-5-6 Aralık 2019 tarihlerinde Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesinde (ALKÜ) düzenlenecek olan II. ALKÜ-SAM Uluslararası İlişkiler Kongresine tüm samimiyetimizle davet etmek isteriz.

ALKÜ-SAM Uluslararası İlişkiler Kongresi, ALKÜ bünyesinde hizmet veren Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Araştırma Merkezi (SUİ) ve Dışişleri Bakanlığı Stratejik Araştırmalar Merkezi  (SAM) ortaklığında her yıl gerçekleştirilmektedir. Kongremizin bu yılki ana teması “Doğu Akdeniz Bölgesi” olarak belirlenmiştir. Ancak kongremiz, Uluslararası İlişkiler, Siyaset Bilimi, Bölge Çalışmaları, Sosyoloji, Tarih, Sosyal Antropoloji başta olmak üzere Sosyal Bilimlerden gelecek tüm bildirilere açıktır.

Kongrede sunulan İngilizce bildiriler Perceptions: Journal of International Affairs özel sayısında ya da Journal of Diplomacy and Strategy: Sui-Generis’de yayınlanma fırsatına sahip olacaktır. Sunulan tüm tam metin bildiriler ise ALKÜ-SAM Kongre Kitabında ISBN numarası ile yayınlanacaktır. Tüm özetler de aynı şekilde ALKÜ-SAM Kongre Özet Kitabında ISBN numarası ile yayınlanacaktır.

Kongreye katılım ücretsizdir. Kayıt linkine aşağıdan ulaşabilirsiniz. Kongreye sadece dinleyici olarak katılmanız da mümkündür. Tüm katılımcılar sunucu ya da dinleyici olmak üzere katılım sertifikası alacaktır.

 

·         Kongreye kayıt olmak için lütfen tıklayınız>>

 

·         Detaylı bilgiye ulaşmak için sitemizi kontrol edebilirsiniz>>

 

·         Daha fazla bilgi için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

 

E-mail: sui@alanya.edu.tr,  psir@alanya.edu.tr

Telefon:  +90242 510 6060 / 1041.

 

Lütfen davetimizi ilgilenebileceğini düşündüğünüz meslektaşlarınıza da iletmekten çekinmeyin. Sizleri güzel Alanya'mızda ve aramızda görmekten büyük mutluluk duyarız.

 

Saygılarımızla.